Środki do zmywania naczyń

  

 


Niezastąpiony Ludwik

Od ponad 50 lat GRUPA INCO S.A. jest producentem płynu mycia naczyń Ludwik. Dzięki swojej wysokiej jakości oraz skuteczności cieszy się on niesłabnącą sympatią i zaufaniem Konsumentów. Ludwik jest najczęściej używanym płynem do mycia naczyń w Polsce*. Obecnie marka Ludwik oferuje również balsamy do naczyń w wielu wariantach zapachowych.

W portfolio marki Ludwik  znajdują się również preparaty do automatycznego zmywania naczyń:  tabletki, żele, proszki do zmywarek, płyny nabłyszczające oraz zawieszki zapachowe, a także produkty przeznaczone do ochrony i czyszczenia samych zmywarek - sól ochronna do zmywarek i płyn do czyszczenia zmywarek.

 

 

 

 

 

 

Pomocny Lucek


 GRUPA INCO S.A. jest również producentem ekonomicznych środków do zmywania naczyń pod marką Lucek. W przypadku tego produktu producent również zadbał o szeroki wybór wariantów zapachowych.

 

 

Producent środków czystości, GRUPA INCO S.A. oferuje szeroką gamę wyrobów chemii gospodarczej. W portfolio produktów naszej spółki klienci mają do wyboru domowe środki czystości, dzięki którym  mogą  wyczyścić każdą powierzchnię w domu.

*(Kantar Millward Brown S.A., TGI styczeń 2016 - grudzień 2016)

Zobacz więcej