Producent środków czystości INCO - domowe środki czystości

Producent środków czystości, GRUPA INCO S.A. oferuje szeroką gamę domowych środków czystości i chemii gospodarczej.

W portfolio produktów naszej spółki klienci mają do wyboru domowe środki czystości, dzięki którym mogą wyczyścić każdą powierzchnię w domu.

 

Producent środków czystości i chemii gospodarczej

 

Sprzątanie łazienki, kuchni i innych pomieszczeń w domu, czyszczenie różnego rodzaju powierzchni, czy mycie naczyń, wymagają użycia odpowiednich środków czystości. Chemia gospodarcza, pozwalająca nam na utrzymanie czystości i porządku w naszym otoczeniu, powinna posiadać konkretne właściwości, aby proces sprzątania był łatwy, prosty, a nawet przyjemny. Oferujemy produkty wysokiej jakości, oparte o najlepsze formuły, by jak najlepiej spełniały swoją rolę i ułatwiały utrzymanie czystości w gospodarstwie domowym.

GRUPA INCO S.A. oferuje szeroki asortyment domowych środków czystości oraz chemii gospodarczej. Produkty marek: Ludwik, Ludwik Ekologiczny, BIOstar cleaning products, Biofos Professional, Lucek, Flesz, Vast, Segment i Minos, ułatwią czyszczenie różnego rodzaju powierzchni – od szyb, podłóg, drewna, przez glazurę, aż po kamień polerowany.

Inne produkty chemiczne, które znajdą Państwo w naszej ofercie to środki do czyszczenia i pielęgnacji obuwia marki BUWI, szampony dla psów krótko- i długowłosych marki Elvis, oraz produkty do pielęgnacji samochodów, takie jak woski, mleczka, płyny, marki Automax.

Domowe środki czystości – skuteczne i bezpieczne

W GRUPA INCO S.A. dbamy o to, by skuteczność naszych środków czystości była jak najlepsza i jednocześnie, aby były one bezpieczne dla zdrowia i środowiska.  Nasze środki czystości spełniają najwyższe wymagania jakościowe, a na dodatek są niezwykle wydajne. Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak efektywne i proste.

 

W trosce o środowisko naturalne, stworzyliśmy także linię ekologicznych środków czystości – Ludwik Ekologiczny. Produkty tej linii oparte są na składnikach, zatwierdzonych przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji jako surowce ekologiczne. Na dodatek, środki te nie zawierają szkodliwych substancji, a ich opakowania w 100% nadają się do recyklingu.


Sprawdź pełną ofertę naszych domowych środków czystości i chemii gospodarczej.

 

 

 

Ludwik

to marka o bardzo szerokim asortymencie w którego skład wchodzą płyny do mycia szyb i glazury, mleczka czyszczące, uniwersalne płyny myjące, preparaty do podłóg, środki do prania czy udrożniacze do rur.

Ludwik ekologiczny

to innowacyjne, wysoceskuteczne i w pełni ekologiczne produkty do utrzymania czystości w całym domu. W skład serii wchodzą m.in.: tabletki do zmywarek, płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące do kuchni, łazienki, kabin prysznicowych, okien itd.

BIOstar cleaning products

to produkty czyszczące do Twojego domu. Ich wyjątkowe receptury łączą w sobie siłę naturalnych składników czyszczących, zalety naturalnych ekstraktów roślinnych oraz naturalny Czynnik Bioaktywny z probiotykami. Dzięki takim formułom produkty BIOstar doskonale usuwają zabrudzenia i pozwalają zachować balans biologiczny.

Biofos Professional

to preparaty do szamb, przydomowych oczyszczalni ścieków, toalet wolnostojących, indywidualnych instalacji kanalizacyjnych oraz urządzeń sanitarnych.

Lucek

Marka oferuje szeroką gamę ekonomicznych płynów do zmywania naczyń.

Flesz

 dostępne są m.in. żele do toalet, środki do odplamiania, czy uniwersalne płyny myjące

Vast

– to środki do czyszczenia uniwersalnego i sanitarnego w formie mikroproszków. Produkty tej marki doskonale czyszczą naczynia kuchenne, zlewy, urządzenia sanitarne, glazurę i terakotę. Szybko i skutecznie usuwają zabrudzenia tłuszczowe, białkowe, osady z mydła oraz naloty z kamienia i rdzy. Składają się z naturalnego, specjalnie wyselekcjonowanego mineralnego ścierniwa, dzięki czemu nie pozostawiają zarysowań na czyszczonej powierzchni.

Buwi

 – to marka znana z niezastąpionych środków do czyszczenia oraz pielęgnacji obuwia. W asortymencie Buwi znajdują się mleczka, pasty, kremy i impregnaty zarówno do skór jak i tworzyw sztucznych, takich jak nubuk i zamsz.

Segment

Preparaty do mebli  to kolejne produkty które znajdują się w naszym portfolio. Pod tą marką produkowane są pasty oraz emulsje do czyszczenia oraz pielęgnacji podłóg.

Minos

- to preparaty do mycia, czyszczenia i konserwacji powierzchni z kamienia polerowanego. Sprawdzają się zwłaszcza przy czyszczeniu płyt nagrobnych i pomników.

 

Elvis

to oferta szamponów dla psów. Dedykowane są one psom  krótko- i długowłosym a także szczeniętom.


   

Automax

oferuje szeroką gamę produktów do kompleksowej pielęgnacji każdego samochodu. W asortymencie tej marki znajdują się m.in.: wosk, szampon, mleczka pielęgnacyjne a także płn do czyszczenia felg.


 Logo ABE

ABE

Seria pielęgnacyjnych mydeł w płynie ABE zawierająca delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego oraz kompleks witamin.